hse plan مناقصات

مناقصات hse
2,126

تدوین hse plan برای کسب امتیاز مناقصات

تدوین  hse plan مناقصات ویژه شرکت در مناقصات و کسب امتیاز بالا یکی از خدمات ویژه تیم تدوینگران برای پیمانکاران است. تهیه پلن قبل از شرکت در مناقصات شانس برنده شدن پیمانکاران را افزایش میدهد. مهم است که در اولین فرصت عناوین مناقصات احتمالی را استخراج کرده و در برنامه های سالانه شرکت تهیه HSE plan مناقصات را جای دهید.

در اکثر مناقصات طبق hse plan ارسال شده به پیمانکاران امتیاز می دهند. چنانچه در دفترچه های مناقصات مشاهده کرده باشید بخشی به HSE اختصاص پیدا کرده است.

Hse plan برای شرکت در مناقصات چه ویژگی هایی دارد؟

طبق جداول تدوین  hse plan مناقصات کارفرما میبایست تمام آیتم ها به صورت کامل تهیه شود. طبق جداول کارفرما هر بخش امتیاز مشخص دارد و در صورتی که جدولی ارائه نشده باشد hse plan بهتر است در تکمیل ترین حالت تدوین شود. با توجه به اینکه امروزه تدوین  hse plan مناقصات هر روز بیشتر از روز قبل مورد تاکید قرار میگیرد بهتر است تدوین  hse plan مناقصات در ابتدای سال انجام گیرد.

تدوین hse plan برای مناقصات چه مراحلی دارد؟

مرحله اول:

نیاز سنجی عناوین پروژه ها

درصورتی که در زمیان مشخصی قصد شرکت در پروژه های متنوعی را دارید عناوین این پروژه ها جمع آوری کنید و در مرحله دوم با مشاور خود مطرح نمایید.

مرحله دوم:

هماهنگی با مشاور تدوین  hse plan مناقصات

تمامی اطلاعات جزیی و کلی را در اختیار مشاور قرار دهید و فرض را بر اینکه بسیاری از اطلاعات بدیهی هستند نگذارید چرا که مشاور در امر HSE متخصص است ولی شما در کار خود و فعالیت های شرکت متخصص هستید. پس تمامی اطلاعات مورد نیاز مشاور را در اختیار وی قرار دهید و این موضوع را کم اهمیت تلقی نکنید.

مرحله سوم:

ارائه مدارک و مستندات تدوین  hse plan مناقصات

ارائه مدارک موجود شما منجر به با ارزشتر شدن مستند شما خواهد شد. در صورتی که شواهد و مدارکی از قبیل موارد خواسته شده در اختیار دارید ارائه نمایید. در صورت تمایل میتوانید مواردی که تا کنون وجود نداشته است را به کمک مشاورتان ایجاد نمایید.

مسائل مالی در تدوین Hse plan نقشی دارند؟

در بحث تدوین  hse plan مناقصات بخش مالی اهمیت ویژه ای در تخمین هزینه نهایی پیشنهادی دارد. قبل از تخمین هزینه نهایی میبایست مبلغ مربوط به HSE مشخص شود و به مشاور تدوین  hse plan مناقصات اطلاع داده شود.

چه مدت زمان برای تهیه hse plan مناقصات کافیست؟

برای تهیه  و تدوین  hse plan مناقصات از یک ماه تا ده روز زمان لازم است.

بهترین راه برای شرکت هایی که مدام در مناقصات متنوع شرکت میکنند

تیم تدوینگران به شرکت هایی که در مناقصات زیادی شرکت میکنند پیشنهاد میدهد یک اچ اس ای پلن واحد برای فعالیت خود تعریف نموده و برای تمامی مناقصات ار آن بهره ببرند. این hse پلن کاملترین نوع و مورد تایید تیم تدوینگران بوده و تدوین آن زمان زیادی خواهد برد ولی مسلما کاربردی بوده و برای شرکت ها از نظر اقتصادی به صرفه تر خواهد بود.

چرا تیم تدوینگران را انتخاب میکنند؟

سابقه درخشان تیم تدوینگران در همکاری با شرکت های مختلف دلیل انتخاب مشتریان ماست و مهمتر آنکه اعضای تیم از متخصصین برجسته و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور تشکیل شده است. کارآفرینی در قالب تیم تدوینگران برای جوانان مجرب و متخصص مورد تحسین مشتریان تیم تدوینگران قرار گرفته است و جلب رضایت مشتریان تا کنون محقق گردیده و پروژه های تدوین  hse plan مناقصات با موفقیت به پایان رسیده اند.

تخفیفات خدمات جانبی تیم تدوینگران

جالب است بدانید که با تدوین  hse plan مناقصات توسط تیم تدوینگران در خدمات دیگر تخفیف های ویژه ای به شرکت شما اختصاص داده میشود. چرا که با تدوین  hse plan مناقصات شناخت بهتری از فعالیت شما داریم و این یعنی برای ارائه خدمات دیگر HSE به شما دید بازی در دست داریم.

انواع خدمات HSE توسط تیم تدوینگران ارائه شده و همگی در بالاترین سطح کیفیت و جلب رضایت شما خواهد بود.

پاسخ دادن

Your email address will not be published.