hse plan مناقصات

مناقصات hse
626

تدوین hse plan برای کسبامتیاز مناقصات

تدوین  hse planمناقصات ویژه شرکت در مناقصات و کسب امتیاز بالا یکی از خدمات ویژه تیم تدوینگران برایپیمانکاران است. تهیه پلن قبل از شرکت در مناقصات شانس برنده شدن پیمانکاران راافزایش میدهد. مهم است که در اولین فرصت عناوین مناقصات احتمالی را استخراج کرده ودر برنامه های سالانه شرکت تهیه HSE plan مناقصات را جایدهید.

در اکثر مناقصات طبق hse plan ارسال شده بهپیمانکاران امتیاز می دهند. چنانچه در دفترچه های مناقصات مشاهده کرده باشید بخشیبه HSEاختصاص پیدا کرده است.

Hse planبرای شرکت در مناقصات چه ویژگی هایی دارد؟

طبق جداول تدوین  hse plan مناقصاتکارفرما میبایست تمام آیتم ها به صورت کامل تهیه شود. طبق جداول کارفرما هر بخشامتیاز مشخص دارد و در صورتی که جدولی ارائه نشده باشد hse plan بهتر است درتکمیل ترین حالت تدوین شود. با توجه به اینکه امروزه تدوین  hse plan مناقصات هر روزبیشتر از روز قبل مورد تاکید قرار میگیرد بهتر است تدوین  hse plan مناقصات درابتدای سال انجام گیرد.

تدوین hse plan برای مناقصات چه مراحلی دارد؟

مرحله اول:

نیاز سنجی عناوین پروژه ها

درصورتی که در زمیان مشخصی قصد شرکت در پروژههای متنوعی را دارید عناوین این پروژه ها جمع آوری کنید و در مرحله دوم با مشاورخود مطرح نمایید.

مرحله دوم:

هماهنگی با مشاور تدوین  hse plan مناقصات

تمامی اطلاعات جزیی و کلی را در اختیار مشاورقرار دهید و فرض را بر اینکه بسیاری از اطلاعات بدیهی هستند نگذارید چرا که مشاوردر امر HSEمتخصص است ولی شما در کار خود و فعالیت های شرکت متخصص هستید. پس تمامی اطلاعاتمورد نیاز مشاور را در اختیار وی قرار دهید و این موضوع را کم اهمیت تلقی نکنید.

مرحله سوم:

ارائه مدارک و مستندات تدوین  hse plan مناقصات

ارائه مدارک موجود شما منجر به با ارزشتر شدنمستند شما خواهد شد. در صورتی که شواهد و مدارکی از قبیل موارد خواسته شده دراختیار دارید ارائه نمایید. در صورت تمایل میتوانید مواردی که تا کنون وجود نداشتهاست را به کمک مشاورتان ایجاد نمایید.

مسائل مالی در تدوین Hse plan نقشی دارند؟

در بحث تدوین  hse plan مناقصات بخش مالی اهمیت ویژه ای در تخمین هزینه نهایی پیشنهادی دارد. قبل از تخمین هزینه نهایی میبایست مبلغ مربوط به HSE مشخص شود و به مشاور تدوین  hse plan مناقصات اطلاع داده شود.

چه مدت زمان برای تهیه hse plan مناقصاتکافیست؟

برای تهیه  و تدوین  hse plan مناقصات از یکماه تا ده روز زمان لازم است.

بهترین راه برای شرکت هایی که مدام در مناقصاتمتنوع شرکت میکنند

تیم تدوینگران به شرکت هایی که در مناقصات زیادیشرکت میکنند پیشنهاد میدهد یک اچ اس ای پلن واحد برای فعالیت خود تعریف نموده وبرای تمامی مناقصات ار آن بهره ببرند. این hse پلن کاملتریننوع و مورد تایید تیم تدوینگران بوده و تدوین آن زمان زیادی خواهد برد ولی مسلماکاربردی بوده و برای شرکت ها از نظر اقتصادی به صرفه تر خواهد بود.

چرا تیم تدوینگران را انتخاب میکنند؟

سابقه درخشان تیم تدوینگران در همکاری با شرکتهای مختلف دلیل انتخاب مشتریان ماست و مهمتر آنکه اعضای تیم از متخصصین برجسته وفارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور تشکیل شده است. کارآفرینی در قالب تیمتدوینگران برای جوانان مجرب و متخصص مورد تحسین مشتریان تیم تدوینگران قرار گرفتهاست و جلب رضایت مشتریان تا کنون محقق گردیده و پروژه های تدوین  hse plan مناقصات باموفقیت به پایان رسیده اند.

تخفیفات خدمات جانبی تیم تدوینگران

جالب است بدانید که با تدوین  hse plan مناقصات توسط تیم تدوینگران در خدمات دیگر تخفیف های ویژه ای به شرکت شما اختصاص داده میشود. چرا که با تدوین  hse plan مناقصات شناخت بهتری از فعالیت شما داریم و این یعنی برای ارائه خدمات دیگر HSE به شما دید بازی در دست داریم.

انواع خدمات HSE توسط تیمتدوینگران ارائه شده و همگی در بالاترین سطح کیفیت و جلب رضایت شما خواهد بود.

پاسخ دادن

Your email address will not be published.