شرح خدمات مشاوره hse

خدمات مشاوره hse
1,426

قبل از آشنایی با خدمات مشاوره hse باید با مفاهیم اولیه hse آشنایی داشته باشید. قبل از شروع به ادامه مقاله کنونی به آن دسته از عزیزانی که هیچ پیش زمینه ای در رابطه با مفهوم hse ندارند پیشنهاد می کنیم به لینک زیر جهت بالا بردن اطلاعاتشان در زمینه hse مراجعه نمایند.

Hse چیست؟

معنی hse

پس از اینکه از چیستی hse مطلع شدیم می توانیم به سراغ مراحل پیشرفته تر برویم. دومین گام در شناخت خدمات مشاوره hse آشنایی با زیرمجموعه های hse است. منظور از زیر مجموعه های hse تمامی فعالیتهایی است که در حوزه hse دسته بندی می شوند و از یک متخصص hse انتظار می رود که به آنها مسلط باشد.

به افرادی که پیش زمینه ای در این مورد ندارند پیشنهاد میشود تا با مراجعه به لینک لیست آموزش های ایمنی و بهداشت از شاخه های متنوع hse با خبر گردند.

خدمات مشاوره hse چیست؟

خدمات مشاوره hse از طریق کارشناسان مجرب و مشاوران متبحر و یا شرکتهای خدمات hse قابل ارائه به متقاضیان می باشد. خدمات مشاوره ای به صورت نفر روز محاسبه می شود ولی در صورتی که متقاضی نیازمند حالت خاصی باشد به صورت ساعتی و یا پروژه ای نیز قابل تنظیم است.

خدمات مشاوره hse به منظور ارائه آموزش و راهکار و یا اجرای سیستم مدیریتی hse در شرکتها به وجود آمده اند. یکی از مشاوره های رایج مشاوره قبل از ممیزی می باشد. برخی از متقاضیان با توجه به رشته فعالیت خود توسط مشتری ممیزی می شوند و اغلب این ممیزی ها شامل موارد hse نیز می باشد. در این صورت است که مشاوران hse به کمک این شرکتها می آیند.

خدمات مشاوره hse به طور کلی تمامی فعالیت هایی را که مرتبط با شاخه hse باشد شامل می شود.

شرح خدمات مشاوره hse

انواع خدمات مشاوره hse به صورت تیتر وار عبارتست از:

  • خدمات آموزشی و گواهینامه های آموزشی
  • خدمات استقرار سیستم های مدیریتی
  • خدمات تهیه و تدوین hse plan پیمانکاران
  • خدمات تهیه و مشاوره علائم ایمنی
  • خدمات تهیه وسایل حفاظت فردی
  • خدمات تامین نیروی HSE
  • ارزیابی ریسک
  • تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران
  • ایمن سازی محیط
  • و بسیاری از این موارد دیگر…

خدمات مشاوره hse پیمانکاران

یکی از خدمات مشاوره hse های رایج مربوط به پیمانکاران است. خدمات hse پیمانکاران بانظر به ماهیت فعالیت ایشان تعیین میشود. پیمانکاران از سوی کارفرما موظف به انجام امور hse شغل خود هستند. بسیاری از پیمانکاران نمی دانند موارد و الزامات hse حیطه کاری شان شامل چه نکاتی است. در این موارد از یک مشاوره HSE بهره مند می شوند.

علاوه بر این در بحث تدوین برنامه hse نیاز به راهنمایی یک متخصص دارند. پیمانکاران جهت ارزیابی ریسک و همچنین آموزش HSE می توانند از خدمات مشاوره hse کمک دریافت نمایند.

خدمات مشاوره hse شرکت های تولیدی

در شرکت های تولیدی معمولا خدمات مشاوره hse بیشتر در رابطه با مشاوره استقرار سیستم و ارزیابی ریسک و نیز تهیه الزامات کاری است.خدمات hse این دسته علائم ایمنی و تهیه روش های اجرایی است.  در دسترس گذاشتن و محل یابی تابلوها دیگر مورد این قبیلا موارد می باشد.

مشاوره ایمن سازی محل کار و کارخانه و یا مشاوره چیدمان انبار و ۵  اس در شرکتها و کارخانه ها بیشتر توصیه می شود. با بازدید از محل پروژه و کار توسط متخصص گزارش ویژه ای تهیه می شود و در اختیار شما قرار می گیرد که در آن نیازهای HSE به تفصیل بیان می شود.

خدمات مشاوره hse شرکت های خدماتی

شرکتهای خدماتی نیز از خدمات مشاوره hse بهره مند می شوند. این شرکت ها بیشتر در زمینه hse plan و آموزش hse نیازمند مشاوره تخصصی هستند. علاوه بر این مشاوره استقرار سیستم های مدیریتی hse در این مورد نیز صادق است.

تیم تدوینگران متخصص امور hse و ارائه خدمات مشاوره، آماده ارائه انواع خدمات و کالاهای ایمنی در سراسر کشور می باشد.

 

پاسخ دادن

Your email address will not be published.