شرایط گرفتن ایزو برای شرکت

شرایط گرفتن ایزو
827

بسیاری از پیمانکاران می خواهند بدانند شرایط گرفتن ایزو برای شرکت چیست و اطلاعات کمی در این باره دارند. شرایط گرفتن ایزو برای تمام پیمانکاران موجود است. تنها نکته شرایط گرفتن ایزو برای شرکت هدف مدیریت است. آیا به دنبال ایجاد تغییر و استاندارد سازی هستید یا به دنبال یک تکه کاغذ؟!

چه موقع برای گرفتن ایزو اقدام کنیم؟

اگر تصمیم به شرکت در مناقصات بزرگ را دارید

اگر تمایل دارید فرایندهای شرکت خود را کنترل کنید

اگر به دنیال یک سیستم مدیریتی مدون و استاندارد می گردید

اگر تا کنون هیچ اقدامی جهت بهبود خدمات خود انجام نداده اید

اگر به دنبال رسیدن به اهداف بزرگی برای شرکت خود هستید…

زمان آن رسیده که به فکر گرفتن ایزو و به دنبال شرایط گرفتن ایزوی خود باشید.

شرایط گرفتن ایزو چیست؟

شرایط گرفتن ایزو در اصل و اصولی می بایست پیاده سازی مستندات و روشهایی برای مدیریت مجموعه باشد. متاسفانه امروزه صرف تهیه ایزو بر ای مهم پیشی گرفته است. شرکت هایی که بدون اطمینان از پیاده سازی ایزو گواهینامه صادر می کنند موجب کاهش عملکرد کشور شده اند. شرایط گرفتن ایزو تنها داشتن یه گواهینامه نیست. باید بدانید داشتن ایزو به تنهایی منجر به تغییر نمی شود. شرایط گرفتن ایزو استقرار سیستم تا حد توان شرکت شماست.

چطور اقدام به پیاده سازی ایزو کنیم؟

اولین قدم دریافت آموزش در زمینه استقرار استاندارد مورد نظر است. در ابتدا می بایست تمامی افراد یک آموزش کلی و آشنایی با ایزو مورد نظر دریافت کنند. دریافت مشاوره و راهنمایی در راستای چگونگی استقرار سیستم از متخصصین مربوطه یا شرکتهای معبر امکان پذیر است.

برای گرفتن ایزو از کجا شروع کنیم؟

برای گرفتن ایزو ابتدا از یک شرکت مشاوره مشوره بگیرید. تمام ویژگی های شرکت را شرح دهید تا راهنمایی بهتری دریافت کنید.

علت تنوع شرکت های صدور ایزو و قیمتهای متفاوت چیست؟

نمایندگان صادر کننده گواهینامه ایزو بسیار متنوع هستند. خدماتی که ارائه می دهند و میزان اعتبارشان موجب می شود هزینه های متفاوتی داشته باشند. از مرجع ارزان گواهینامه نگیرید! مراجع ارزان گواهینامه های تقلبی صادر می کنند چرا که برای صدور گواهینامه موسسه باید با دلار یا هر مرجع دیگری مبلغی را واریز نمود و همچنین سود خود را نیز دریافت کند. مراجع کم هزینه صرفا هزینه پرینت از شما دریافت می کنند.

به سایتهای مراجع دقت کنید! بسیاری از کلاه برداران سایت نامعتبر دارند.

پاسخ دادن

Your email address will not be published.