ثبت نام مدرک hse

ثبت نام مدرک hse
2,019

ثبت نام مدرک hse یکی از مباحث چالش برانگیز کارشناسان hse است. یکی از مواردی که جهت ثبت نام مدرک hse لازم است در مورد آموزش hse است. ثبت نام مدرک hse و دریافت گواهینامه برای بهبود رزومه کاری نکته قابل توجهی است. افرادی که به دنبال تصاحب شغل مرتبط با hse و یا ضمینه های کاری مهندسی هستند و یا به دنبال افرایش حقوق کاری خود و قابلیت های کاری هستند جهت ثبت نام مدرک hse میتوانند با تیم تدوینگران تماس حاصل کنند.

همکاری با مدرسین hse در زمینه صدور گواهینامه آموزشی

مدرسین محترمی که آموزش hse ارائه می دهند جهت گواهینامه آموزشی نیاز به همکاری با موسسه های صدور گواهینامه دارند. برای این موقعیت مدرسین میتوانند با تماس با تیم تدوینگران گواهینامه مورد نظرشان را برای دانش پذیران ثبت نام کنند.
مدرسین hse و حتی موسسه های آموزشی آزادی که اقدام به برگزاری کلاس های hse مینمایند میتوانند با ارسال درخواست خود و مشخصات دوره مربوطه گواهینامه مناسب را انتخاب و دریافت نمایند. در ضمن لازم به ذکر است که تخفیف ویژه جهت ثبت نام مدرک hse برای بالای ۱۰ نفر اختصاص می یابد.

مدرک hse چیست؟

جهت ثبت نام مدرک hse ابتدا باید با مدرک hse آشنایی پیدا کنید. یک گواهینامه hse شامل چند بخش ثابت است. بخش نام و نام خانوادگی عموما در گواهینامه ها به صورت لاتین قرار می گیرد. بخش عنوان کلاس یا دوره و زمان برگزاری دوره بعد از نام قرار میگیرد.در گواهینامه های معتبر کد رهگیری بخش مهمی تلقی می شود. در پایان گواهینامه آدرس سایت مرجع برای رهگیری گواهینامه ها قید می شود.
آخرین بخش در گواهینامه ها بخش مهر امضا و هولوگرام شرکت و موسسه صادر کننده است. برخی از موسسات بر حسب سلیقه از این آیتم ها تعدادی را برمی گزینند. تا زمانیکه گواهینامه از طریق سایت قابل رهگیری باشد این قسمت از اهمیت زیادی برخوردار نخواهد بود. معمولا گواهینامه هایی که هر سه مورد را قرار میدهند هزینه ی بیشتری نسبت به موارد دیگر دریافت می کنند.

انواع مدرک hse

انواع مدارک و گواهینامه های hse قابل ثبت نام و دریافت هستند. هزینه این گواهینامه ها بر حسب فاکتورهای مختلفی متفاوت است. موسسات ارائه گواهینامه به صورت نمایندگی با تیم تدوینگران در حال همکاری هستند. تیم تدوینگران جهت رفاه حال مشتریان نماینده ارائه انواع گواهینامه های معتبر با هزینه اصلی موسسات می باشد.
تمام موسسه های صدور گواهینامه همکار با تیم تدونیگران دارای کد رهگیری می باشند.

شرایط ثبت نام مدرک hse

جهت ثبت نام مدرک hse گزینه های زیر وجود دارد:
آموزش غیر حضوری hse
– کلاس های آموزشی مدرسین
– دریافت گواهینامه برای آموزش های گذشته
امکان صدور گواهینامه برای تمامی دوره های مربوط به HSE وجود دارد.
جهت ثبت نام مدرک hse ابتدا با تیم تدوینگران تماس حاصل نمایید. مدارک لازم ارائه مشخصات فردی و آدرس و کدپستی به همراه مشخصات دوره آموزشی می باشد.لازم به ذکر است که ارائه واریز هزینه برای ثبت نام الزامی است.

مدت زمان دریافت مدرک

از زمان ثبت نام تا زمان دریافت مدرک حداکثر ۱۰ روز زمان نیاز است.
تصویر نمونه ای از گواهینامه ها که تا کنون بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است در زیر قرار داده شده است.

[us_single_image image=”579″]
[us_single_image image=”580″]
[us_single_image image=”581″]

پاسخ دادن

Your email address will not be published.